Vi har ulike elevbedrifter i fagene arbeidslivsfag og valgfag, og noen av disse bedriftene produserer mat.

Vi vil prøve å legge ut en oversikt på nettsiden vår på hva som blir solgt hver uke.

Mandag:  Vanlige melkeprodukter

Tirsdag:   Kanelsnurrer kr 10,-

Onsdag:   Vaniljeboller kr. 15,- og Taco baugetter kr 20,-

Torsdag:  Pastasalat kr. 20,-

Fredag:    Vanlige melkeprodukter